Неділя, 18.03.2018, 05:44 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Вересень » 4 » Буде відкрито загальний доступ до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців через інтернет
19:16
Буде відкрито загальний доступ до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців через інтернет
На початку жовтня в Україні буде відкрито загальний доступ до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців через мережу Інтернет. Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.
Згідно з наказом, на спеціальному веб-сайті Єдиного державного реєстру відображатиметься інформація про юридичних осіб, про органи державної влади і органи місцевого самоврядування як юридичних осіб, про фізичних осіб – підприємців. Крім того, на сайті реєстру буде створена спеціальна форма для пошуку інформації.
Зокрема, про юридичних осіб буде відкрито інформацію щодо повного найменування юридичної особи та скороченого найменування у разі його наявності; ідентифікаційний код юридичної особи; місцезнаходження юридичної особи; прізвище, ім’я, по батькові керівника юридичної особи; інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою; місцезнаходження реєстраційної справи; дата та назва останньої реєстраційної дії; дані про перебування юридичної особи у процесі припинення.
Про органи державної влади і органи місцевого самоврядування як юридичних осіб міститиметься інформація щодо повного найменування юридичної особи та скороченого - у разі його наявності; ідентифікаційний код юридичної особи; місцезнаходження юридичної особи; дата та назва останньої реєстраційної дії.
Про фізичних осіб – підприємців буде відкрито інформацію щодо прізвища, ім’я, по батькові фізичної особи; інформацію про здійснення зв’язку з фізичною особою – підприємцем; місцезнаходження реєстраційної справи; дата та назва останньої реєстраційної дії; дані про провадження підприємницької діяльності; дані про перебування фізичної особи – підприємця у процесі припинення підприємницької діяльності.
Пошук інформації на веб-сайті Єдиного державного реєстру здійснюватиметься за критеріями: про юридичних осіб – за ідентифікаційним кодом юридичної особи або найменуванням юридичної особи; про фізичних осіб – підприємців – за прізвищем, ім’ям, по батькові фізичної особи – підприємця.
Згідно з наказом Мін’юсту, доступ до відомостей Реєстру має бути забезпечений Державною реєстраційною службою та Технічним адміністратором Реєстру протягом місяця з дня офіційного опублікування цього нормативного акта. (Документ готується до опублікування в «Офіційному віснику України» на початку вересня 2011 року).
*** На сьогодні технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців є державне підприємство «Інформаційно-ресурсний центр».
Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 13 липня 2011 р. N 816, у зв’язку з ліквідацією Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, цілісний майновий комплекс державного підприємства «Інформаційно-ресурсний центр» віднесено до сфери управління Державної реєстраційної служби. Цією ж постановою визначено, що ДП «Інформаційно-ресурсний центр» продовжуватиме виконувати функції технічного адміністратора Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Державну реєстраційну службу України було утворено у зв’язку з реформуванням системи центральних органів виконавчої влади відповідно до Указу Президента України від 9 грудня 2010 року № 1085 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади». Згідно з Указом, Державна реєстраційна служба України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якої спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції.


Прес-служба Міністерства юстиції України

Tел. 271-17-33
E-mail: press@minjust.gov.ua
Переглядів: 337 | Додав: lpp | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: