Неділя, 22.10.2017, 13:43 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Грудень » 1 » Як розподіляти єдиний податок
14:40
Як розподіляти єдиний податок
Платник єдиного податку, який не має найманих працівників, протягом І кварталу 2011 року сплачував єдиний податок на рахунок, який діяв до 07.02.2011 р. Як перекинути ці кошти на нині діючі рахунки?


Єдиний податок сплачується на рахунок відповідного бюджету в розмірі частини єдиного податку, що підлягає перерахуванню до цих бюджетів відповідно до норм Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» та Закону України «Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України «Про податковий податок громадян» (крім єдиного податку, який сплачується у січні 2011 року за останній звітній (податковий) період 2011 року). При цьому розподіл коштів єдиного податку на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та/або до Пенсійного фонду України Державним казначейством України у 2011 року не здійснюється.
Крім того, Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 р. №1196 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2000 №507» передбачено, що суб’єкт малого підприємництва сплачує 43% нарахованого єдиного податку на рахунки відповідного бюджету, а 57% нарахованого єдиного податку ― на рахунки органів Пенсійного фонду України як частину суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Водночас пунктом 4 підрозділу 8 розділу ХХ Податкового кодексу України передбачено, що зарахування до бюджетів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування (у тому числі пенсійного страхування) єдиного податку, який сплачується у січні 2011 року, здійснюється в порядку та на умовах, які діяли до 1 січня 2011 року. За період з 01.01.2011 р. до 07.02.2011 р. сплата єдиного податку здійснювалася на розподільчі рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України у 2010 році.
Відповідно до статті 43 Податкового кодексу України обов’язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов’язання є подання платником податків заяви про повернення, в якій зазначає напрям перерахування коштів: на погашення грошового зобов’язання (податкового боргу) з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету.

Перенесення помилково втрачених коштів здійснюється відповідно до письмової заяви платника.


Стахановська об’єднана державна податкова інспекція

Переглядів: 426 | Додав: lpp | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: