Середа, 14.11.2018, 02:14 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Березень » 3 » Підприємці прийняли концепцію спрощеної системи оподаткування
17:24
Підприємці прийняли концепцію спрощеної системи оподаткування
         3 березня 2011 Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва спільно з Радою підприємців при Верховній Раді України провів відкриті громадські слухання на тему: «Якою бути спрощеній системі оподаткування». На слуханнях більше 350 представників підприємницького руху обговорили і прийняли концепцію законопроекту «Про спрощену систему оподаткування», яка була розроблена силами Ради підприємців при Верховній Раді України під керівництвом народного депутата, голови Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталії Королевської. 

«Ваша думка дуже важлива для нас. Ми разом повинні запропонувати свої правила гри влади. Інакше влада нав'яже свої правила, вигідні чиновникам, але не людям. Скажіть своє вагоме слово. Перш ніж зареєструвати законопроект, я хочу почути думку максимальної кількості людей. Я хочу, щоб наш законопроект враховував позицію і інтереси кожного сумлінного платника податків », - заявила Наталія Королевська, відкриваючи громадські слухання.

Вона зазначила, що мета спрощеної системи - дати можливість працювати самозайнятій частині населення і створювати робочі місця. Для цього розробники законопроекту пропонують максимально спростити оподаткування, знизити податкове навантаження для сумлінних платників, а також прибрати лазівки для оптимізації податків. 

Основні критерії Концепції законопроекту «Про спрощену систему оподаткування» були представлені членом Координаційної ради Асамблеї підприємців малого та середнього бізнесу Андрієм Панаетовим і головою комісії з міжнародних зв'язків Союзу аудиторів України Тетяною Зацерковної. Доповідачі назвали основні переваги пропонованої моделі спрощеної системи оподаткування. Це: збільшення розміру виручки, що дає право на єдиний податок і можливість обрати ставку єдиного податку в залежності від обороту і кількості найнятих осіб; мінімальні ставки єдиного податку для самозайнятих осіб; можливість для окремих категорій «спрощенців» відносити оплату товарів та послуг на валові витрати юридичних осіб; максимально простий облік і, нарешті, економія часу і нервів підприємців, тому що свідоцтво платника єдиного податку видаватиметься безстроково.

За підсумками дискусії, учасники громадських слухань у цілому схвалили Концепцію законопроекту «Про спрощену систему оподаткування». Наталія Королевська зазначила, що після широкого обговорення концепції, внесення до нього уточнень і змін, буде підготовлено законопроект, який Наталія Королевська передасть в Кабмін і зареєструє у Верховній Раді.

У громадських слуханнях взяли участь більше 360 делегатів об'єднань, спілок та асоціацій підприємців, профспілкових організацій, представники наукових кіл з 24 областей України. Вони обговорили основні критерії майбутнього законопроекту за спрощеною системою оподаткування, викладені в концепції, підготовленої робочою групою Ради підприємців. Раніше ці критерії були обговорені з підприємцями Луганська, Харкова, Львова та Хмельницького.

Переглядів: 337 | Додав: lpp | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: