П`ятниця, 26.06.2026, 05:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Травень » 13

Шановні Лозівчани!

13 квітня 2011 року, у Києві, відбулося засідання Народної колегії Всеукраїнської громадянської акції «Вперед». У засіданні взяли участь понад 420 делегатів з усіх регіонів України, учасників та організаторів Податкового та Автомайдану, серед яких були і делегати з м.Лозова, представники Лозівської профспілки підприємців.

Переглядів: 754 | Додав: lpp | Дата: 13.05.2011 | Коментарі (0)